Expositie Jan Teunissen WG Gallery

Sunday, August 25, 2019

Aankondiging en overzicht van te exposeren schilderijen in de expositie "Stilleven" van Jan Teunissen. 31 aug. t/m 27 okt. 2019 bij WG Gallery in Dordrecht

“No Fairy Tale” door Enrique Collar

Thursday, July 04, 2019

Neem deel aan “No Fairy Tale” door Enrique Collar dit weekend in WG Galerie in Dordrecht.

Impressie Enrique Collars | Bollywood

Friday, July 06, 2018

Waar de foto eindigt begint het schilderij.

Opening Bollywood

Friday, June 29, 2018

Peter Jochems. Op bezoek bij de opening van Enrique Collar, Bollywood.

Enrique Collar vanaf 1 juli te bewonderen.

Saturday, June 16, 2018

"The dialogue between the oil paintings and the digital copies of several women and men would as well suggest another conceptual...". Fernando Moure

Drone filmpje

Friday, April 20, 2018

Drone filmpje van de gallery.

RTV Dordrecht

Friday, December 01, 2017

Interview Jos Verheugen over zijn werk Vrij naar Mondriaan

Stem van Dordt

Tuesday, November 28, 2017

Nieuwe WG Gallery is nu al succes.

de Poorter

Saturday, September 30, 2017

Kunststad interview met Annenies Keur

AD Dordrecht

Thursday, April 27, 2017

'Portretten zijn lange tijd als oubollig gezien, zo zonde!'

Kunstrondje Dordrecht

Saturday, April 29, 2017

Galerie voor Hedendaagse Portretkunst en Realisme / Atelier Wilma Geerts

Please reload